Naemi Eriksson oljemålning

514176

NAEMI ERIKSSON (1920-2002): "Daniel i lejongropen", signerad och daterad Naemi Eriksson -76, olja på pannå, ca 109x78 cm, bok medföljer (Kerstin Ostwald "Naemi Eriksson, flickan i blomman")
LITTERATUR: Avbildad i "Naemi Eriksson, flickan i blomman", Kerstin Ostwald, sid 126

Smärre ytskador

Ändringar/tillägg
Boken finns att avhämta i kundtjänst

Rum 9

Naemi Eriksson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3763751
550
3760658
500
3760658
3759628

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.