Naemi Eriksson oljemålning

514175

NAEMI ERIKSSON (1920-2002): "Jona i valfiskens buk", signerad och daterad Naemi Eriksson -76, olja på pannå, ca 46x88 cm, bok medföljer (Kerstin Ostwald "Naemi Eriksson, flickan i blomman")
LITTERATUR: Avbildad i "Naemi Eriksson, flickan i blomman", Kerstin Ostwald, sid 121

Ändringar/tillägg
Boken finns att avhämta i kundtjänst

Fack 7

Naemi Eriksson oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3767569
1 900
3767575
1 800
3767569
1 700
3766283
1 600
3766270

Slutpris SEK:
1 900
194 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.