Naemi Eriksson oljemålning

514174

NAEMI ERIKSSON (1920-2002): "Nionde timmen", signerad Naemi Eriksson, olja på pannå, ca 54x45 cm, bok medföljer (Kerstin Ostwald "Naemi Eriksson, flickan i blomman")
LITTERATUR: Avbildad i "Naemi Eriksson, flickan i blomman", Kerstin Ostwald, sid 13

Ändringar/tillägg
Boken finns att avhämta i kundtjänst

Fack 43

Naemi Eriksson oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3766391
3765581
950
3763755
900
3765580
900
3763755
850

Slutpris SEK:
102 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.