Soffbord Carl Malmsten

514172

SOFFBORD, "Ovalen", Carl Malmsten, fanerad med valnöt, skyltmärkt, höjd ca 62, 145x89 cm

Fläckar, repor

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 3

Soffbord Carl Malmsten

Budhistorik (9 bud)
3749335
750
3749315
700
3749334
650
3749315
500
3749292
450

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.