Naemi Eriksson oljemålning

514171

NAEMI ERIKSSON (1920-2002): Flicka vid blommande träd, signerad Naemi Eriksson, olja på pannå, ca 77x61 cm, bok medföljer (Kerstin Ostwald "Naemi Eriksson, flickan i blomman")

Ändringar/tillägg
Boken finns att avhämta i kundtjänst

Fack 3

Naemi Eriksson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3766704
3766407
950
3763750
900
3766405
850
3763750

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.