Hjalmar Falk akvarell

514169

HJALMAR FALK (1856-1938): Vinterlandskap, signerad och daterad Hjalmar Falk 1901, akvarell, bladmått ca 25x54 cm

Behållningen går till välgörenhet

Konst, Äldre måleri, Välgörenhet

Fack 35

Hjalmar Falk akvarell

Budhistorik (11 bud)
3762360
1 400
3762218
3762217
3762216
850
3761191

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.