Soffa

514162

SOFFA, 19/2000-tal, rokokostil, gråmålad, längd 138, sitthöjd 50 cm

Bruksslitage, ett ben med smärre lagning

Möbler, Soffor

Rum 11

Soffa

Budhistorik (15 bud)
3763065
3761926
3763063
950
3761926
900
3763061
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.