Lennart Jirlow färglitografi

514155

LENNART JIRLOW (född 1936): "Siesta", signerad L. Jirlow, 164/300, färglitografi, Mourlo, Paris, ca 40x50 cm

Behållningen går till välgörenhet

Konst, Grafik, Välgörenhet

Fack 30

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (11 bud)
3762495
3762517
2 800
3762495
2 600
3762428
2 400
3762170

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.