Carl Fredrik Reuterswärd Galaxer

514152

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (3) Galaxer, signerade CFR, färglitografier, 196/200, bildmått ca 40x40 cm vardera

Tavelvagn 2

Budhistorik (21 bud)
3767075
2 600
3767428
2 400
3767075
3767423
3767075
1 900

Slutpris SEK:
2 600
268 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.