Berndt Wennström

514151

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Stadsbild, Stockholm, signerad och daterad B.Wennström, gouache/blandteknik på papper, bladmått ca 26x34 cm

Fack 12

Berndt Wennström

Budhistorik (5 bud)
3765551
500
3758363
450
3758336
3758209
3751576

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.