Lars Stenstad gouacher

514150

LARS STENSTAD (1921-2014): (2), "Den osannolika solnedgången I" samt "Stilla dag II", signerade Stenstad, gouacher, 17,5x20 resp 21x17 cm

PROVENIENS: Liljevalchs, "Vattenlandskap", 1990, katnr. 195 resp 197

Fack 25

Lars Stenstad gouacher
Budhistorik (15 bud)
3766362
1 600
3766358
3766358
1 300
3766360
3766358
950

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.