Lotta Hagerman oljemålning

514149

LOTTA HAGERMAN (född 1940): ''Under vinbärsbusken'' signerad och daterad Lotta Hagerman -89, akrylfärg på duk, 125x145 cm

Rum 9

Lotta Hagerman oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3764271
1 600
3764263
3763789
3748505

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.