Berndt Wennström

514148

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): "Brödrosten", monogramsignerad och daterad B.W, -90 olja på duk, ca 81x100 cm

Tavelvagn 3

Berndt Wennström

Budhistorik (19 bud)
3765289
3 800
3765283
3 600
3765281
3763129
2 600
3761103
2 400

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.