Olle Bonnier färgserigrafier Sortilegio

514147

OLLE BONNIER (1925-2016): Rymdkurva- Sortilegio, triptyk, signerad Olle Bonnier, numrerad 7/75 , färgserigrafier uppfodrade på duk, vardera ca 75x105 resp 75x105 cm

Kantskador

Tavelvagn 2

Budhistorik (8 bud)
3765941
3762224
3760642
3755511
3753586
500

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.