Rolf Hanson komposition

514146

ROLF HANSON (född 1953): Komposition, signerad, daterad och numrerad Rolf Hanson -91, 13/45, färgetsning, bildmått 110x94 rammått 145x126 cm

bladet löst i ram

Rolf Hanson komposition

Budhistorik (8 bud)
3765616
3765614
3 600
3765279
3756500
3754925
600

Slutpris SEK:
408 EUR, 493 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.