Bengt Hegethorn oljemålning

514144

BENGT HEGETHORN (1925-1999): Blomsterstilleben med fönsterutsikt, signerad B Hegethorn, olja på duk, ca 80x64 cm

Duklagningar

Fack 45

Bengt Hegethorn oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3752823
750
3764652
700
3752823
650
3764648
600
3752823
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.