Olof Arén Stockholm

514143

OLOF ARÉN (1918-2003): "Stockholmsvinter", signerad Olof Arén, olja på duk, ca 79x100 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Olof Arén Stockholm

Budhistorik (13 bud)
3763838
4 600
3763963
4 400
3763838
4 200
3763449
3763837

Slutpris SEK:
4 600
473 EUR, 539 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.