Helene Billgren

514142

HELENE BILLGREN (född 1952): Systrar, signerad Helene Billgren, 323/360, färglitografi, ca 49x39 cm

Fack 45

Helene Billgren
Budhistorik (9 bud)
3765123
3761021
3761021
750
3764638
700
3761021
650

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.