Gunilla Digman-Wedel "Trädet med paradisäpplen"

514141

GUNILLA DIGMAN-WEDEL (samtida): "Trädet med paradisäpplen", signerad Gunilla, a tergo betitlad och signerad Gunilla Digman Wedel Waxholm 1970, olja på duk, ca 41x33 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Gunilla Digman-Wedel

Budhistorik (6 bud)
3762060
750
3760651
700
3759849
650
3754040
600
3753992

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.