Coca Cola-skylt, screentryckt järnplåt

514135

SKYLT, Coca-Cola, 1900-talets andra hälft, screentryckt järnplåt, diameter 115 m

Bruksslitage, repor/märken

Diverse

Budhistorik (10 bud)
3755729
3758802
2 800
3755729
2 600
3755724
2 400
3755019

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.