Oidentifierad konstnär olja

514130

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Äldre man och pojke, signerad och daterad VK 1900, olja på duk, 104,5x71 cm

retuscher

Konst, Äldre måleri

Oidentifierad konstnär olja

Budhistorik (17 bud)
3763438
3764075
3763438
950
3764073
900
3763438
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.