F W Odelmark oljemålning

514128

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Venedig, signerad F W Odelmark, olja på duk, ca 68x118 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

F W Odelmark oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3763445
3 600
3754147
3 400
3754147
3751189
2 800
3749419

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.