Darmarbetsbord

514126

DAMARBETSBORD, sengustaviansk, fanerad med mahogny, kandelerade ben, nyckel skylt i mässing, låda i sarg, höjd ca 77, 44x43 cm, nyckel finns

Slitage, srickor, lagningar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Darmarbetsbord

Budhistorik (27 bud)
3764833
3 600
3765233
3 400
3764833
3 200
3765232
3764833
2 800

Slutpris SEK:
3 600
372 EUR, 444 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.