Dekorelement 1800-tal

514125

DEKORELEMENT, trä, 1800-tal, skuren dekor i form av duva, bemålad samt bronserad, ca 40x81 cm

Senare bemålning, slitage, smärre avslag

Diverse

Rum 12

Dekorelement 1800-tal

Budhistorik (38 bud)
3763051
6 000
3763068
5 800
3763051
5 600
3763056
5 400
3763051
5 200

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.