Ljusstakar silver

514123

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-talets mitt, barockstil, stämplade Bergen Norge, höjd 10 cm, fyllda fötter

Bruksslitage

Silver

Monter 1

Ljusstakar silver

Budhistorik (4 bud)

3762678
450
3759639
3749578
3749174

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.