Bägare silver

514120

BÄGARE, silver, 1900-tal, rokokostil, graverad dekor, fantasistämplar, höjd 19,5 cm, vikt ca 470 g

Silver

Monter 29

Bägare silver

Budhistorik (7 bud)
3762275
3762273
3751717
3750464
850
3749868

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.