Alvar Aalto byrå och spegel

514111

ALVAR AALTO, byrå och spegel, 1930-tal, vitmålade, bär tillverkarens stämpel, spegelns mått ca 120x50, byråns mått höjd ca 67, 79x48 cm

Ställvis smärre slitage och färglossning.

Möbler, Skåp, byråer, Design, Speglar

Södra kajen 14, Helsingfors

Alvar Aalto byrå och spegel

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
3770530
380
3773472
360
3770530
340
3773394
320
3770530

Slutpris EUR:
380
3 729 SEK, 459 USD
Utropspris EUR:
500