Bordslampa 1900-talets mitt

514109

BORDSLAMPA, metall, 1900-talets mitt, höjd 43,5 cm

Slitage.

Belysning, Bordslampor

Södra kajen 14, Helsingfors

Bordslampa 1900-talets mitt

Budhistorik

Bud EUR

2018-01-25 kl 21:00
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
150