Kaffekanna silver

514093

KAFFEKANNA, silver, 1900-talets första hälft, art deco, importstämplar, handtag i svartlackerat trä, höjd ca 21 cm, vikt ca 402 g

Silver

Kaffekanna silver

Budhistorik (11 bud)
3760832
1 900
3760013
1 800
3756654
1 700
3760011
1 700
3756654
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.