Collier silver

514092

COLLIER, silver, 6 fasettslipade ljusa safirer totalt ca 8,00 ct samt mindre fasettslipade vita safirer, carmosémodell, längd 41 cm, vikt ca 24,4 g

Fertalet stenar med skador, hack och fasettslitage

Guld/Smycken

Collier silver

Budhistorik (7 bud)
3766034
3766033
750
3766032
700
3765828
650
3765388
500

Slutpris SEK:
83 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.