Lars Norrman färglitografi

514085

LARS NORRMAN (1915-1979): Modell utför toilette, signerad Lars Norrman, HC, färglitografi, bildmått ca 44x60 cm

I mapp

Rum 9, Vagga 1

Lars Norrman färglitografi
Budhistorik (14 bud)
3748324
950
3761003
900
3748324
850
3761001
3748324
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.