Märklin ånglok TT 800

514083

MÄRKLIN ÅNGLOK TT 800, spår Ho, 1950-tal, märkt "86197"

Skador: lack och plåtskador

Leksaker, Diverse

Monter 24

Märklin ånglok TT 800

Budhistorik (7 bud)
3762174
3748956
3762171
1 900
3748956
1 800
3754324
1 700

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.