Lars Norrman färglitografi

514082

LARS NORRMAN (1915-1979): Nakenakt på båt, signerad Lars Norrman, 360/360, färglitografi, bildmått ca 43x65 cm

I mapp

Rum 9, Vagga 1

Lars Norrman färglitografi
Budhistorik (9 bud)
3762890
700
3751185
650
3759904
600
3751185
550
3759903
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.