Lars Norrman färglitografi

514077

LARS NORRMAN (1915-1979): Naken akt, signerad Lars Norrman, färglitografi, 220/260, 31,5x22 cm

Fack 4

Lars Norrman färglitografi
Budhistorik (6 bud)
3758698
550
3757261
500
3750237
450
3757260
3750237

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.