Inge Schiöler Landskapsmotiv

514075

INGE SCHIÖLER (1908-1971): Landskapsmotiv, signerad Schiöler, olja på duk, ca 40,5x44,5 cm

Troligen från 1920-talets andra hälft.

Rum 5

Inge Schiöler Landskapsmotiv

Budhistorik (7 bud)
3758689
10 500
3750688
10 000
3750688
9 000
3748573
8 000
3747928

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.