Ulf Rollof bivax

514074

ULF ROLLOF (född 1961): Livbåt, väggskulptur, signerad och daterad -90 på baksidan, 17/30, mexikanskt bivax, längd ca 49 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Skulptur

Ulf Rollof bivax

Budhistorik (5 bud)
3772938
1 900
3770327
1 800
3768835
1 600
3768832
3768830
850

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.