Ingegerd Råman

514072

INGEGÄRD RÅMAN, vas, signerad Skruf Råman, koboltsblå med förgylld kant samt Tre kronor, höjd 21 cm

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 24

Ingegerd Råman

Budhistorik (12 bud)
3762082
850
3759266
3759091
750
3753745
700
3759089
700

Slutpris SEK:
850
88 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.