Karin Granqvist Salar av röster

514070

KARIN GRANQVIST (född 1965): "Salar av röster", signerad och daterad på baksidan Karin Granqvist 2005, olja på duk, ca 80x50 cm.

Kundcenter

Budhistorik (21 bud)
3768938
2 400
3768934
3768937
3768934
3768936
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.