Ulf Rollof akvarell

514069

ULF ROLLOF (född 1961): Figurer i rörelse, signerad och daterad Rollof -99, akvarell på papper, vardera ca 41x60 cm

Konst, Teckningar, Nutida, Måleri

Tavelvagn 2

Ulf Rollof akvarell

Budhistorik (2 bud)

3782529
2 800
3770326

Slutpris SEK:
2 800
285 EUR, 345 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.