Golvur i furu

514064

GOLVUR, furu, 1700-tal, bemålad urtavla, höjd 212 cm

lod och pendel finns, nyckel saknas, slitage, kompletterat

Klockor/Ur

Rum 20

Golvur i furu

Budhistorik (3 bud)

3763111
3761916
3761392

Slutpris SEK:
41 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.