Vägglampor Josef Frank

514056

JOSEF FRANK, vägglampor, 1 par, Svenskt Tenn, modellnummer 2334, formgiven 1920-tal, mässing

Skärmar med slitage

Belysning, Vägglampor

Monter 29

Vägglampor Josef Frank

Budhistorik (8 bud)
3762710
3762911
3762710
1 700
3754277
1 600
3754273
1 400

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.