Lars Jonsson färglitografi

514051

LARS JONSSON (född 1952): Isbjörn, signerad Lars Jonsson, 41/310 , färglitografi, bladmått ca 55x80 cm

Fack 12

Lars Jonsson färglitografi
Budhistorik (8 bud)
3760462
3759567
1 800
3759566
3756703
750
3748415
500

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.