Slaglåspistoler

514049

SLAGLÅSPISTOLER 2 st., dubbelpipiga, 1800-talets andra hälft, längd ca 20 cm

slitage

Vapen/Medaljer

Slaglåspistoler

Budhistorik (27 bud)
3762774
3 600
3762702
3 400
3762773
3 400
3762702
3 200
3761913

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.