Fällstol

514041

FÄLLSTOL, efter Hans J Wegner "Folding chair", bok, snörat ryggstöd samt sits

Snörningen med slitage, smärre ytskador

Möbler, Stolar

Kundcenter

Fällstol

Budhistorik (24 bud)
3762008
5 400
3760125
5 200
3762006
5 200
3760125
5 000
3762005
4 800

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.