Matbord gustaviansk stil

514038

MATBORD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, vitlackerad, 3 illägskivor á 48, höjd ca 73, diameter 105 cm

Brukslitage

Möbler, Matbord

Rum 13

Matbord gustaviansk stil

Budhistorik (24 bud)
3762516
5 400
3762489
5 200
3762361
5 000
3762361
4 600
3762336
4 400

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.