Hummel, relief, Goebel

514037

MARIA HUMMEL, relief, keramik, för Goebel, 1950-tal, signerad på framsidan MI HUMMEL, präglad siffra 140, diligens, ca 11,5 x 17,5 cm

Keramik/Porslin

Hummel, relief, Goebel

Budhistorik

2018-01-18 kl 20:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.