Leonard Wiedh oljemålning

514035

LEONARD WIEDH (1866-1938): Kustbild med segelbåt, signerad L. Wiedh, olja på duk, ca 45x63 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Leonard Wiedh oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3761519
2018-01-17 23:06:13

2018-01-18 kl 17:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.