Serveringsvagn

514027

SKARABORGS MÖBELINDUSTRI AB, serveringsvagn, ek, 1900-tal, Tibro, låda i sarg, klaff, etikettmärkt i låda, höjd ca 70, 86 (total 124) x51 cm

Bruksslitage, smärre fläckar

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Serveringsvagn

Budhistorik (17 bud)
3762001
3761752
3761461
3761399
950
3761399
850

Slutpris SEK:
122 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.