Juliette Losq, Untitled

514026

JULIETTE LOSQ (Storbritannien, född 1978): Untitled, signerad och daterad på baksidan Juliette Losq 2008, akvarell och blyerts på papper, 66x88 cm

Proveniens: Brandstrom Stockholm

Konst, Teckningar, Nutida, Måleri

Fack 12

Juliette Losq, Untitled

Budhistorik (5 bud)
3786486
500
3786482
450
3786481
3786479
3786476

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.