Golvspegel 1900-talets mitt

514025

GOLVSPEGEL, 1900-talets mitt, mässing och trä, stenskiva, oval spegel, höjd ca 180, 62x44 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Golvspegel 1900-talets mitt

Budhistorik (21 bud)
3763112
4 200
3763115
3763112
3 800
3763114
3 600
3763112
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.